Ako mať krásnu záhradu bez starostí?

Záhrada:Všetko pre Vašu záhradu

Marek 09.03.201542500

Ako mať krásnu záhradu bez starostí?

Záhrada by mala byť miestom oddychu, práca na nej by mala prinášať potešenie, nie byť príťažou. Aj bez toho, aby ste mali zamestnaného záhradníka na plný úväzok, môžete mať krásnu záhradu prakticky bez starostí. Ing. Jozef Szigeti z firmy Rumcajs navrhuje záhrady s minimom potrebnej starostlivosti, no vždy je k dispozícii, keď budete potrebovať s niečím pomôcť.

Nová záhrada v krátkom čase

Máte pozemok pri dome a chcete z neho záhradu? Jar je tým najlepším obdobím, aby ste sa už v lete tešili z grilovačky vo svojom vlastnom svete plnom príjemnej flóry. „S klientom pracujem individuálne. Prechádzame jeho potreby, možnosti a samozrejme viem zorientovať každého, čo možno očakávať, ako zosúladiť jednotlivé rastliny. Komplexné záhrady na objednávku viem pripraviť už do dvoch až troch mesiacov,“ hovorí  Ing. Jozef Szigeti z firmy Rumcajs. Prirodzene zabezpečuje všetky rastliny podľa predstáv klienta, ale pracuje aj s rastlinstvom, ktoré si zabezpečí sám klient.

Zavlažovanie už nemusí byť nočnou morou

Pravidelná zálievka trávnika aj celej záhrady je alfa a omega úspechu stále živej vegetácie. Ing. Jozef Szigeti poradí s výberom toho najlepšieho zavlažovacieho systému. Už nemusíte ráno vstávať a s krhlou obchádzať celý pozemok. 

Využite aj netradičné dreviny

Ing. Jozef Szigeti sa v záhradníctve Rumcajs venuje aj  pestovaniu trvaliek, liečivých a koreninových rastlín, listnatých kríkov, ale tiež pestovaniu rôznych "chuťoviek", ako sú napríklad subtropické ovociny alebo kaktusy. Vďaka nim môžete získať exotický zjav záhrady. Jozef Szigeti zároveň zo skúsenosti poradí každému záujemcovi, ako sa aj o menej tradičné rastliny starať v našich podmienkach, aby vydržali pekné a svieže.

Záhradník na zavolanie

Jozef Szigeti je profesionál a napriek tomu tvrdí, že záhrada nie je nikdy úplne hotová. Je to príbeh, je to zážitok, je to radosť. Poskytuje však nielen poradenstvo, ale aj služby skúseného záhradníka na tie najdôležitejšie úpravy v záhrade. Či už chcete vertikulovať trávnik a nemáte zariadenie, ostrihať kroviny do požadovaného stavu, záhradu prebudiť, alebo naopak zazimovať, príde ako na zavolanie. Budete mať krásnu záhradu, ktorá sa vďaka profesionálnemu zaobchádzaniu bude tešiť zdravému životu a tešiť bude aj majiteľa. 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Rumcajs

urobíme pre vás: - ZÁHRADY NA KĽÚČ – od projekcie cez výsadbu a závlahový systém až po údržbu…

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím