Hliníkové brány a ploty majú čím prekvapiť!

Záhrada:Vyberáme ploty a brány

Marek 13.04.201624125

Hliníkové brány a ploty majú čím prekvapiť!

Hliník je nadčasový, trvácny a spoľahlivý materiál. Ideálny na brány a oplotenia. Jeho jedinečnosť je nekorodovanie a preto získava nesmiernu výhodu v porovnaní s oceľovými konštrukciami. Pripočítajte si bezúdržbovosť a dostanete skvelý materiál pre skvelú bránu.

Brána, ktorá vás prežije

Znie to trochu morbídne, ale každý, kto investuje do hliníkovej brány, si musí byť vedomý, že ho prežije. Treba s tým počítať hlavne pri výbere dizajnu a prvkov na bráne. Hliníkové brány sa pýšia minimálnymi nárokmi na údržbu, architektonicky moderným a čistým vzhľadom. Preto nie je žiadny problém mať ich skutočne viacgeneračne. „Našim zámerom je ponúkať moderný dizajn v pekných líniách v elegantných farbách. Ak zoberieme do úvahy obyčajný profil jokel, správnym výberom rozmeru a farebného odtieňa vieme vytvoriť úžasný výsledok. Pritom hovorím iba stále o obyčajnom profile,“ hovorí Ing. Marek Spišák.

Prispôsobenie potrebám

Výhodou hlinených plotov od spoločnosti Okros je maximálna ústretovosť k potrebám klienta. „V našom programe je zopár základných modelov, ktoré vieme detailne prispôsobiť potrebám zákazníkov. Pritom nejde o žiadnu sériovú výrobu, ale vieme sa pohrať s každým prvkom. Preto sú naše ploty lahôdkou pre oko a dokonale funkčné,“  hovorí Spišák.

Kvalita má svoju cenu

Hliníkový plot nie je lacnou záležitosťou. Na to treba myslieť. Na druhej strane kvalita spracovania, atraktivita a dlhovekosť hrajú v prospech hliníka. „Ešte sa nám nestalo, aby bol zákazník nespokojný. Práve naopak, potešila ich rozumná investícia podložená kvalitou. Sami hovoria, že susedia chodia okolo a chvália. No a chváliť budú poriadne dlho,“ dodáva Marek Spišák, ktorý zároveň hovorí, že hliníkové ploty aj po rokoch vyzerajú tak, akoby boli namontované pred týždňom. To je efekt, ktorý majiteľovi každý deň pripomína výhodnosť investície. Výhodou je aj samostatná technická podpora pre zákazníkov  a ponuka profesionálnej montáže podloženej dlhodobou praxou a skúsenosťami.

Kvalita aj v drobnosti

Kvalitu spoločnosť Okros negarantuje len na samotný materiál a brány, ale na celý komplex súčastí. Preto si vyberajú partnerov a subdodávateľov vysokej spoľahlivosti a kvality. To v praxi znamená, že reklamácie takmer neexistujú a životnosť je na všetkých súčastiach plotu výnimočná.  

Komentáre Disqus.
(5/5) 3 referencií
okros

Naše štandardy v prípade objednávky : pred realizáciou je súčasťou potvrdenia objednávky aj 3D…

PeterW

1 3374

Rolety a siete proti hmyzu

Firma Okros mi montovala vonkajsie rolety a sietky proti hmyzu. Od zaciatku som…

Kristina P

1 5975

brána

Brána je nádherná, uplný skvost celej ulice a širokého okolia. Kedykoľvek sa na…

Jozef Pinček

1 2830

dodávka a montáž okien

Firmu Okros hodnotím veľmi pozitívne. Serióznosť v komunikácii, kvalita v…

okros
5/5 3 hodnotení

Čítajte ďalej

Sieťky na okná a rolety s luxusným nádychom

Dom a byt:Hoďte sa do tieňa

Sieťky na okná a rolety s luxusným nádychom


03.07.201524125

MarekDom a byt

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím